I JEDEN KUS JE VÝZVA.

ZAKÁZKOVÝ 3D TISK.

Nabízíme 3D tiskové služby se specializací na stavby obytných vestaveb, nástaveb a další projekty související s cestováním. Díky naší 3D tiskové farmě, která vyrábí tisíce dílů pro vlastní výrobu, máme bohaté zkušenosti v tomto oboru. Nejenže tiskneme jednotlivé díly, ale také vytváříme kompletní funkční sestavy. Do dílů integrujeme neodymové magnety, ložiska nebo třeba matice. Provádíme zapouzdření elektronických součástek. Vyrábíme individuální USB zásuvky a mnohem více. Klademe důraz na vysokou kvalitu provedené práce. 

  • Materiál

Pro naše výtisky využíváme výhradně konstrukční materiál ASA. Tento materiál je ideální pro mechanicky zatěžované díly a díky jeho odolnosti proti UV záření a vysokým teplotám je vhodný i pro venkovní použití.

  • Povrchová úprava a dokončovací práce

Naše služby zahrnují čištění, sestavování a lepení a další. Dle požadavků můžeme díly lakovat speciálním PU lakem, který je nejen mechanicky odolný, ale také  maskuje stopy 3D tisku díky své speciální "kožené" struktuře.

  • Jak probíhá objednání?

Zákazník může poslat fotku, nákres, model nebo jen popis projektu. Poté vás kontaktujeme a vše detailně prodiskutujeme. 

Zdarma připravíme návrh řešení a cenovou nabídku s přesnějším časovým rámcem.

  • Ceník

- 3D modelování: 500 Kč/hod + DPH. Pro jednoduché díly, jako jsou záslepky nebo šrouby, trvá modelování obvykle 10-30 minut. Čas modelování se liší podle složitosti projektu. Při znovu objednání stejného dílu se modelování již samozřejmě neplatí.

- tisk: kusové zakázky obvykle 50 Kč/hod tisku + DPH. S většími sériemi dílů se cena snižuje, vždy vám nabídneme individuální cenovou kalkulaci.

- dokončovací práce: 500 Kč/hod + DPH. Cena se také odvíjí od konkrétního projektu a jeho náročnosti.